Rreth nesh

guanyuwomenneiye
guanyuwomenneiye

Dongguan GLORYSTAR TECH LASER CO., LTD

Dongguan Lavdi Star Laser Technology Co., LTD, bashkëpunim Sino-gjermane, duke u fokusuar në teknologjinë lazer dhe aplikimet, pas viteve të risi të vazhdueshme dhe zhvillimit, ka bërë një prodhues të njohur në shkallë të gjerë të pajisjeve lazer.

Kompania zotëron godinë zyre, R & D Ndërtimi, dyqan përpunimit, pikturë dhe dyqan saldim, montimi dyqan, sallë ekspozite moderne dhe fabrika standarde industriale.

Produktet kryesore të kompanisë janë metalike makinat e prerjes lazer, jo-metalike makinat e prerjes lazer, lazer shënuar makina, makina saldim lazer dhe lakimi machines.The kapacitet vjetor të prodhimit prej 8.000 grupe të produkteve të shitura në më shumë se 100 vende dhe rajone.

Kompania është identifikuar si ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë, dhe në mënyrë të përsëritur fitoi çmimin Innovation teknologjinë. Si udhëheqës në pajisje lazer, teknologji Glorystar Laser Co, Ltd ka një të plotë R & D sistem, me shumë universitete vendore të famshme dhe institucionet kërkimore për të ruajtur bashkëpunimin e ngushtë optike dhe teknike, gjithashtu është Nanyang Instituti i shkencës dhe teknologjisë bazë diplomuar stazhier.

Produktet e bërë certifikimit er BE dhe certifikimit SGS, dhe në të gjitha aspektet e hyrje, procesin, makine, anijeve dhe përputhshmërinë tjetër me të cilësisë dhe menaxhimit të mjedisit të menaxhimit të sistemit të udhëzimeve ISO për të siguruar që cilësia kombëtar. Mbante view shikimin Global, GLORYSTAR mban në duke u fokusuar shkencën lazer dhe teknologji për të ndarë me ju në të ardhmen me sukses!