CO2 lazer prerja gdhendje makine

Përshkrim i shkurtër:

Product Feature gdhendje laser CO2 dhe seri machine miraton teknologji të avancuara ndërkombëtare të kontrollit të DSP, ata kanë shpejtësi të lartë, saktësi të lartë prerjes dhe stabilitet të lartë, cilësinë dhe raporti çmimi është shumë i lartë. Sistemi kryesor mund të jetë urdhëruar nga U-disk pa lidhje PC. Ajo ka funksionet e prerjes imitues, ngjyra ndarëse prerja, non-stop prerja herë jashtë pushtetit, etj Dizajn Mekanike Kjo makinë seri ka ndërtimin e saktë mekanike dhe pajis me solide ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GLC-1490

  Product Feature

  CO2 gdhendje lazer dhe seri machine miraton teknologji të avancuara ndërkombëtare të kontrollit të DSP, ata kanë shpejtësi të lartë, saktësi të lartë prerjes dhe stabilitet të lartë, të cilësisë dhe raporti çmimi është shumë i lartë. Sistemi kryesor mund të jetë urdhëruar nga U-disk pa lidhje PC. Ajo ka funksionet e prerjes imitues, ngjyra ndan prerja, non-stop prerja herë off pushtet, etj

  projektimit mekanik

  Kjo makinë seri ka ndërtimin e saktë mekanike dhe pajis me kornizë solide dhe të qëndrueshme jashtë. Ajo miraton shpejtësi të lartë udhëzues jashtme hekurudhor, motor importuar shkelën dhe shofer për të përmirësuar saktësinë e bartjen mekanike.

  Projektimi optik

  Miratimi i lente të importuara dhe pasqyra në sistemin optik për të siguruar jetë të gjatë e tub lazer dhe efikasitet të lartë prerjes.

  Industria e aplikueshme

  Engraving dhe prerja e letrës, pëlhurë, plastike, jo rroba të endura në veshje dhe lodër industri, gjithashtu përfshirëse e prerjes saktë për materialet jo-metalike, si akrilik dhe bordi MDF në kuletë, doreza, myk, reklama, stolisje, pajisje elektrike dhe industrinë plastike.

  Material zbatueshme

  Zdrukthëtari, letër, lëkurë, pëlhurë, qelqi organike, rrëshirë, akrilik, leshta, plastike, gome,

  qeramike, kristali, nefrit, bambu dhe materialeve të tjera jo-metalik.

   Të dhënat teknike:

  model GLC-1490
                                                laser CO2
  Laser energjisë  80W / 100W / 130w / 150W
  gdhendje Speed 0-64m / m
  Speed ​​prerje 0-36m / m
  Përsëriteni Saktësi ± 0.05mm
  Moving Sistemit Sistemi i kontrollit CNC
  ftohjes Mode Ujë të ftohjes dhe të sistemit të mbrojtjes
  Në përgjithësi Konsumi i energjisë ≤1250W
  Tensioni punues 220 ± 10% 50Hz (60Hz)
  Temperatura operative 0 ~ 45ºC
  Lagështia operativ 5% -95%
  Kontrollimi Software software lazer Glorystar
  Grafik Format Përkrahur PLT, AI, JPG, PNG, TIF, ARC, TAG,
  MP, IOO, GIF,

  show mostër

  5432 3333332


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products