lazer UV shënuar makinë

Përshkrim i shkurtër:

lazer UV shënuar sistemi GS-UV3M miraton burim lazer 355nm UV dhe programi të veçantë të kontrollit. prodhimit të lartë trare cilësia dhe besueshmëria. Ajo ka avantazhet e gjerë duke përdorur varg, pa ndotje dhe zhurma të ulët. GS -UV3M është teknologji e mbledhjes lazer, makineri precize, teknologji elektronike dhe teknologji kompjuterike në integrimin e produkteve të teknologjisë së lartë, me stabilitet të lartë, ajo mund të kandidojë vazhdimisht për 24 orë, mirëmbajtjen e lirë, kursimet e kostos, në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Featu ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  lazer UV shënuar sistemi GS-UV3M miraton burim lazer 355nm UV dhe programi të veçantë të kontrollit. prodhimit të lartë trare cilësia dhe besueshmëria. Ajo ka avantazhet e gjerë duke përdorur varg, pa ndotje dhe zhurma të ulët. GS -UV3M është teknologji e mbledhjes lazer, makineri precize, teknologji elektronike dhe teknologji kompjuterike në integrimin e produkteve të teknologjisë së lartë, me stabilitet të lartë, ajo mund të kandidojë vazhdimisht për 24 orë, mirëmbajtjen e lirë, kursimet e kostos, në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e prodhimit.

  Features

  1. përpunimit Fine dhe të jepnin të lartë

  2. identifikimin e lehtë, për të arritur identifikimin e sigurisë

  3. Mënyra e avancuar të përpunimit lazer, saktësi të lartë

  4. Zhurmë të ulët të përpunimit dhe stabilitet të lartë të përpunimit

  5. Asnjë pjesët harxhuese dhe me kosto të ulët të mirëmbajtjes

  6. Ecuria e qëndrueshme dhe mund të konkurrojnë për një kohë të gjatë

  model

  GS-UV3M

  GS-UV5M

   type Laser

  type Pulse Laser ngurta të ngurta

  Wavelangth

  355nm

  fuqia Laser

  3W @ 30kHz

  5W @ 30kHz

  cilësi Beam

  ² <1.2

  Përsëritëse të impulsit Vlerësoni

  10-120Khz

  Beam Diametri

  1.0 ± 0.1 mm

  Shënimi shpejtësi

  ≤7000mm / s

  Zona e shënuar

  50mm × 50mm -300mm × 300mm

  Shënimi width

  0.012mm

  charactar minimale

  0.15mm

  Repaatability

  ± 0,01

  ftohjes Modaliteti

  kondicionim

   

  Win XP / Win 7 32bit

  operimit të sistemit envirnment
  kërkesa të energjisë

  220V / 20A / 50Hz

  pushtet

  800-1000W

  madhësi

  1150mm × 1190mm × 1600mm


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products