GS-3015CEG / GS-4020CEG Full Closed Fiber Laser Cutting Machine me Exchange

Përshkrim i shkurtër:

Ajo mund të prerë tuba dhe materiale fletë. Dhe me tavolinë e këmbimit auto, ajo mund të kurseni kohë ngarkimit. Features produktit ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik. ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë. Veçantë tub prerja pajisje në fuqi industria e përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industrive ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Model: GS-3015CEG
 • Rendit Sasia :: 1 copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ajo mund të prerë tuba dhe materiale fletë. Dhe me tavolinë e këmbimit auto, ajo mund të kurseni kohë ngarkimit.

  Features produktit

  ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik.

  ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. 

  ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë.

  Veçantë pajisje tub prerje

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi fletë metalike, cookware dhe banjo aplikim, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, pjesë precize, dhe kështu me radhë.

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve fletë metalike jo-kontakt prerja shpejtë, gdhendje. dhe shpimit, të tilla si çeliku të karbonit, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe tub metali të përpunimit, etj

  Të dhënat teknike

  model 3015CEG / GS-4020CEG
  fuqia Laser 1000W Për 10000w (Fakultativ)
  Zona e punës 3000 * 15000mm / 4000 * 2000mm
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <18KW
  Mënyra e transmetimit Gear dhe Rack, shofer dyfishtë
  tensionit të punës (furnizimi me energji) 380V 50Hz (60Hz)

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products