Dyfishtë Machine Station Laser Welding

Përshkrim i shkurtër:

Të përshtatshme për saldim bateri të re e energjisë fletë pandezshëm, chip rrokullisje, pol, lidhje të butë. Miraton Duplex rrëshqitje tavolinë pune desktop, artificiale mbuluar ngarkimit të baterisë në mengene në të ushqyerit kaloni për të përfunduar saldim. Features: · Dy pozita rrëshqitje tryezë, synchronously në mes të ushqyerit dhe saldim për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit · Çdo stacion mund të instaloni shumë grupe të darë në përputhje me kërkesat aktuale të prodhimit, me funksion të përshtatshëm dhe fleksibël · darë mund të jetë ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të përshtatshme për saldim bateri të re e energjisë fletë pandezshëm, chip rrokullisje, pol, lidhje të butë. Miraton Duplex rrëshqitje tavolinë pune desktop, artificiale mbuluar ngarkimit të baterisë në mengene në të ushqyerit kaloni për të përfunduar saldim.

  Features:

  · Dy pozita rrëshqitje tryezë, synchronously në mes të ushqyerit dhe saldim për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit

  · Çdo stacion mund të instaloni shumë grupe të darë në përputhje me kërkesat e prodhimit të aktuale, me funksion të përshtatshëm dhe fleksibël

  · Darë mund të jetë e pajisur me pajisje thithje vakum për të parandaluar ushqyerit artificial dhe deformim lazer mbi produktin dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit

  · Kombinimi perfekt i sistemit definicion të lartë me bosht të përbashkët vizion CCD dhe lineare fokusin e sistemit burim drite e bën programimit linjës saldim më të lehtë dhe më i përshtatshëm

  · Optional instalime porosi, për të përmbushur nevojat e kërkesat e ndryshme

  · CCD Optional parakohshme sistemin modul pozicionimi për të përmirësuar cilësinë e produktit

  · Upgrade Optional në mënyrë multi saldim stacion dhe automatike robot stacion inteligjente për materiale të sipërme dhe të poshtme, për përmirësimin e efikasitetit të prodhimit

   Mënyra operacion  Dy pozita rrëshqitje tryezë
  pushtet lazer 1000W / 2000w / 4000w / 6000w 可 选配 Optional
  Laser gjatësi vale 1070nm

   Operativ diameter fiber bërthamë

  50 um, 100 um, 200 um 可 选配 Optional
  (BPP) Minimum cilësi trare 1.1 mm * Mrad (50 um)

  Stroke i tryezë pune

  X / P / Z aks, 500mm / 150mm / 150mm;
  Y1 / Y1axis, 300mm / 300mm;
  (mund rregulloje)

  Saktësia përsëritur pozicionimin e secilit bosht

  ± 0,02 mm
   Me qëllim vendndodhja

  dritë e kuqe dhe me bosht të përbashkët të sistemit vizion CCD

   vakum adsorption  presioni Adjustable

  dimensionet e përgjithshme

  1140mmx1240mmx1830mm
   Machine pesha neto  rreth 650kg

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products