F-6018T tuba Laser prerja Machine

Përshkrim i shkurtër:

Për të ndryshme Features tub Formë prerje produktit ● importuara saktësi të lartë të transmetimit vidhos topin, saktësi të lartë linear guide-hekurudhor ● importuara sistem shtytëse motor ndihmës, të importuara Gearbox spiral. ● veçantë tub prerja pajisje ● Fast prerja me shpejtësi, efikasitet të lartë, të sigurt, të qëndrueshme të performancës në fuqi industria e përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi tub metalik, cookware dhe pajisje banjo, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, cabi elektrike. ..


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Për ndryshëm prerja tub Shape

  Features produktit

  ● importuar saktësi të lartë të transmetimit vidhos topin, saktësi të lartë linear guide-hekurudhor

  ● Importuar servo sistem ngarje motor, të importuara Gearbox spiral.

  ● veçantë pajisje tub prerje

  ● prerja shpejtësi të shpejtë, efikasitet të lartë, të sigurt, të qëndrueshme të performancës

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi tub metalik, cookware dhe pajisje banjo, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, elavator dhe pjesë saktësi të përpunimit, dhe kështu me radhë . 

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve fletë metalike jo-kontakt prerja shpejtë, gdhendje. dhe punching, të tilla si çeliku i butë, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe metalike të përpunimit tub, etj

  Të dhënat teknike

  model GS-6018T
  fuqia Laser 1000W PËR 10000W (Fakultativ)
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <20kw
  Mënyra e transmetimit Ball vidë Transmisionit
  tension të punës 380V 50Hz (60Hz)

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products