Full mbyllur këmbyeshëm tryezë pune GS-4020CE

Përshkrim i shkurtër:

Features produktit ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik. ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë. ● SMC komponentet pneumatike, kontrolli i zgjuar për të marrë të përsosur të ulët presion pinching. Industria e zbatueshme përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimin e metaleve fletë, cookware dhe ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Model: GS-4020CE
 • Rendit Sasia :: 1 copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features produktit

  ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik.

  ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. 

  ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë.

  ● SMC komponentet pneumatike, kontrolli i zgjuar për të marrë të përsosur të ulët presion pinching.

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi fletë metalike, cookware dhe banjo aplikim, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, pjesë precize, dhe kështu me radhë.

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve fletë metalike jo-kontakt prerja shpejtë, gdhendje. dhe shpimit, të tilla si çeliku të karbonit, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe tub metali të përpunimit, etj

  Të dhënat teknike

  model GS-4020CE
  fuqia Laser 1000W, 1500W, 2000W, 3000W, 4000W, 6000W (Fakultativ)
  Zona e punës 4000 * 2000mm
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <18KW
  Mënyra e transmetimit Lidh duart dhe Rack, Shofer dyfishtë
  tensionit të punës (furnizimi me energji) 380V 50Hz (60Hz)
  dimension: 10000 * 3600 * 2000

  mostrat

   

  Profili i kompanisë

  Dongguan Lavdi Star Laser Technology Co., LTD, bashkëpunim Sino-gjermane, duke u fokusuar në teknologjinë lazer dhe aplikimet, pas viteve të risi të vazhdueshme dhe zhvillimit, ka bërë një prodhues të njohur në shkallë të gjerë të pajisjeve lazer. Kompania zotëron godinë zyre, R & D Ndërtimi, dyqan përpunimit, pikturë dhe dyqan saldim, montimi dyqan, sallë ekspozite moderne dhe produktet kryesore standart kompani industriale factory.The janë metalike makinat e prerjes lazer, jo-metalike makinat e prerjes lazer, lazer shënuar makina, saldim lazer makina dhe makina bending. Kapacitet vjetor të prodhimit prej 8,000sets të produkteve që shiten në më shumë se 100 vende dhe rajone ...


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products