GS-3015CE / GS-6020CE plotë mbyllura dhe tabela Exchange Fiber Laser Cutting Machine

Përshkrim i shkurtër:

Machine me tavolinë e këmbimit dhe të mbuluar, ajo mund të kurseni kohë të materialit ngarkimit. Features produktit ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik. ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë. Industria e zbatueshme përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si fletë përpunimit të metaleve, cookware dhe b ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Machine me tavolinë e këmbimit dhe të mbuluar, ajo mund të kurseni kohë të materialit ngarkimit.

  Features produktit

  ● Me dizajn të plotë përreth mbyllje, reduktimin e rrezatimit lazer dhe për të shmangur çdo dëmtim mekanik.

  ● Miraton tryezë pune shkëmbyeshëm për të ruajtur ngarkimin dhe shkarkimin kohë, dhe për të chieve efikasitet të lartë të punës. 

  ● High pikërisht rëndë gear dhe veshje raft, zhurmë të ulët dhe saktësi të lartë.

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi fletë metalike, cookware dhe banjo aplikim, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, pjesë precize, dhe kështu me radhë.

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve fletë metalike jo-kontakt prerja shpejtë, gdhendje. dhe shpimit, të tilla si çeliku të karbonit, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe tub metali të përpunimit, etj

  Të dhënat teknike

  model GS-3015CE / GS-4020CE / GS-6020CE
  fuqia Laser 1000W PËR 10000W (Fakultativ)
  Zona e punës 3000 * 1500mm / 4000 * 2000mm / 6000 * 15000mm
  Mënyra e transmetimit Gear dhe Rack, shofer dyfishtë
  tensionit të punës (furnizimi me energji) 380V 50Hz (60Hz)

  mostrat

  145353102567dbcc4f4c117b3c 下载 (1) 145352977468700ce3d28736f2 (1)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products