GS-3015G / GS-4020G Fiber Laser prerja makine me tuba prerje

Përshkrim i shkurtër:

Product Features ● importuara saktësi të lartë Gear dhe Rack transmetimin, saktësi të lartë linear guide-hekurudhor ● importuar sistemit ngarje motor ndihmës, të importuara gearbox spiral. ● veçantë tub prerja pajisje ● Fast prerja me shpejtësi, efikasitet të lartë, të sigurt, të qëndrueshme të performancës në fuqi industria e përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si tub përpunimit të metaleve, cookware dhe banjo aplikim, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri një ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features produktit

  ● importuar saktësi të lartë Gear dhe Rack transmetimit, saktësi të lartë linear guide-hekurudhor

  ● Importuar servo sistem ngarje motor, të importuara Gearbox spiral.

  ● veçantë pajisje tub prerje

  ● prerja shpejtësi të shpejtë, efikasitet të lartë, të sigurt, të qëndrueshme të performancës

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi tub metalik, cookware dhe pajisje banjo, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, elavator dhe pjesë saktësi të përpunimit, dhe kështu me radhë . 

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve fletë metalike jo-kontakt prerja shpejtë, gdhendje. dhe punching, të tilla si çeliku i butë, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe metalike të përpunimit tub, etj

  Të dhënat teknike

  model GS-3015G
  fuqia Laser 700W, 800W, 1000W, 1500W, 2000W, 3000W, 4000W, 6000W (fakultative)
  Zona e punës 3000 * 1500mm
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <12KW
  Mënyra e transmetimit Gear dhe Rack / Ball vidë Transmisionit
  tension të punës 380V 50Hz (60Hz)
  dimension: 4800 * 3260 * 17500

  mostrat

  22


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products