High Precision Fiber Laser Cutting Machine GS-0605P

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim i shkurtër: High Precision Prerje Effect, përshtatshme për produkte të vogla. Dhe për të shpëtuar punëtori klientit. Features: The Frame i GS-0605P miraton saldim me hark të saktë argon, 600 trajtim shkallë ngrohjes. 24 orë ftohjes në furrë, 12 metra urë mulliri, për të siguruar drejtimin afatgjatë pa deformim, Machine është inspektuar nga collimator lazer saktësi për të siguruar mërzi dhe verticality. Saktësia e tërë makinës është më pak se 0,02 mm. Adpot importuar motor ndihmës, im ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i shkurtër:

  Precision të lartë Prerje Effect, përshtatshme për produkte të vogla. Dhe për të shpëtuar punëtori klientit.

  Features:

  Kuadrin e GS-0605P miraton saktë saldim argon hark, 600 trajtim shkallë ngrohjes. 24 orë ftohjes në furrë, 12 metra urë mulliri, për të siguruar drejtimin afatgjatë pa deformim, Machine është inspektuar nga collimator lazer saktësi për të siguruar mërzi dhe verticality. Saktësia e tërë makinës është më pak se 0,02 mm. Adpot importuar motor ndihmës, vidë importuar sistemin e transmetimit modul. Pajisur me terminalin më të përparuar wireless handheld. Ajo mund të kryejnë përpunimin telekomandë.

  Material Applicabel:

  përdorur gjerësisht në çeliku të karbonit, Stainless çeliku, alumini, dhe bakër etj materiale metalike.

  industria e aplikueshme

  përdoret gjerësisht në produktet metalike saktësi. Eg: Syzet Industrisë, Artizanatit dhurata Industri, Ornaments Hardware & Accessories, Elektronikë, Household Appliance dhe inddustry tjera

  Të dhënat teknike

  model GS-0605P
  fuqia Laser 700W, 1000W, 1500W, 2000W (Fakultativ)
  Zona e punës 600 * 500mm
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <12 KW
  Mënyra e transmetimit Dyfishtë Ball vidë
  tensionit të punës (furnizimi me energji) 380V 50Hz (60Hz)
  dimension: 2050 * 1633 * 2060mm

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products