Open Lloji Fiber Metal Laser Cutting Machine GS-3015 / GS-6015

Përshkrim i shkurtër:

Product Features Struktura ● Machine kornizë ngjitur pikërisht nga CO2, temperaturë të lartë trajtim Pjekja për të siguruar normalisht për të kandiduar pa deformimeve. ● importuar saktësi të lartë të transmetimit vidhos topin dhe saktësi të lartë udhëzues linear hekurudhor ● japoneze motor ndihmës dhe shofer të sistemit, të importuara të lartë fort gearbox precision ● pajisur me pajisje auto-vajosje me heqjen e pluhurit dhe heqës tymi sistemi ● strukturë modulare lazer, performancë të lartë dhe të lirë mirëmbajtjen ● lazer Professional cutt ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Model: GS-3015
 • Rendit Sasia :: 1 copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2

  Features produktit
  Struktura ● Machine kornizë ngjitur pikërisht nga CO2, temperaturë të lartë trajtim Pjekja për të siguruar normalisht për të kandiduar pa deformimeve. 

  ● importuar saktësi të lartë vidhos topin transmetimit dhe saktësi të lartë udhëzues linear hekurudhor 

  ● motor Japanese ndihmës dhe sistemin shofer, të importuara të lartë fort gearbox precision

  ● E pajisur me pajisje auto-vajosje me heqjen e pluhurit dhe sistemit heqës tymi

  ● Struktura lazer modulare, me performancë të lartë dhe mirëmbajtjen e lirë

  ● Professional prerja lazer software, lehtë për të vepruar, të projektimit të gjitha llojet e grafikët, tekstet lehtë me vullnetin tuaj për të shkurtuar

  aksesorë

   1472545162c9dfb68924a2713c

              importuar fillimisht gjenerator lazer IPG motor ndihmës importuara me origjinë nga Japonia / Gjermanisht

  1472545285a155e989fe529507

  Dizajni humanizuar kompjuter, butonat përshtatshëm dhe të zinxhirit të qëndrueshme dhe të fortë terhiq

  trupi i fortë

  1472545388d57ac8975e40efd9

                 Convenient contorl wireless largët krahasohen me Tajvan vidhos topin, ajo është shumë convinient për 

                                                                                                  ushqyerit material

  147254547732f0d107d58fef55

              Antidust krahasohen edhe me hekurudhës guide Taiwan vidhos topin

  1472545544def4e2707a851232

                        Taiwan HIWIN guide-hekurudhor Originally importuara Japanese / Germany lidh duart dhe raft

   

  industria e aplikueshme

  përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e produkteve metalike industri të tilla si përpunimi fletë metalike, cookware dhe banjo aplikim, reklamat dhe shenjat, ndriçim dhe hardware, kabinete elektrike, pjesë auto, makineri dhe pajisje, pajisje shtëpiake, pjesë precize, dhe kështu me radhë. 

  Materialet e aplikueshme

  Kryesisht zbatohet për të gjitha llojet e materialeve metalike fletë me jo-kontakt prerje të shpejtë, gdhendje. dhe shpimit, të tilla si çeliku të karbonit, çelik inox, aliazh çeliku, mangan, galvanizuar, alumini, bakri dhe tub metali të përpunimit, etj

   

  mostrat

  147254568055c854c985f12d36

   

   
  Të dhënat teknike

  model GS-3015
  fuqia Laser 500W, 750W, 800W (fakultative)
  Zona e punës 3000 * 1500mm
  konsumi i përgjithshëm të energjisë <12KW
  Mënyra e transmetimit Shoferi urë fakultative (Gear dhe Rack dyfishtë shofer opsionale)
  tensionit të punës (furnizimi me energji) 380V 50Hz (60Hz)
  dimension: 4800 * 2560 * 1750mm

  Kompania jone

  1472539918273e51e11bb09236

   1472544542cb7c03360ebeead8

  Profili i kompanisë

  Dongguan Lavdi Star Laser Technology Co., LTD, bashkëpunim Sino-gjermane, duke u fokusuar në teknologjinë lazer dhe aplikimet, pas viteve të risi të vazhdueshme dhe zhvillimit, ka bërë një prodhues të njohur në shkallë të gjerë të pajisjeve lazer. Kompania zotëron godinë zyre, R & D Ndërtimi, dyqan përpunimit, pikturë dhe dyqan saldim, montimi dyqan, sallë ekspozite moderne dhe produktet kryesore standart kompani industriale factory.The janë metalike makinat e prerjes lazer, jo-metalike makinat e prerjes lazer, lazer shënuar makina, saldim lazer makina dhe makina bending. Kapacitet vjetor të prodhimit prej 8,000sets të produkteve që shiten në më shumë se 100 vende dhe rajone ...


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products