Single Machine Station Laser Welding

Përshkrim i shkurtër:

saldim përshtatshme për telefonin celular kartën SIM slot, PC tastierë kompjuteri, aparat fotografik dixhital pjesët e brendshme strukturore, të shikojnë rrip, bateri të re të energjisë të energjisë, endoskop, instrumentet kirurgjike, syze kornizë, ibrik, filxhan vakum, çelik tas çeliku, dyerve trajton, pajisje elektrike, filtra, grykë, kreu golf, aliazh zink dhe vepra artizanale aliazh magnezi etj · Machine bashkëpunon programimit software me shumë grupe të waveforms, wokring tryezë rezervuar shtrihet i / o interface, me prog software ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  saldim përshtatshme për telefonin celular kartën SIM slot, PC tastierë kompjuteri, aparat fotografik dixhital pjesët e brendshme strukturore, të shikojnë rrip, bateri të re të energjisë të energjisë, endoskop, instrumentet kirurgjike, syze kornizë, ibrik, filxhan vakum, çelik tas çeliku, dyerve trajton, pajisje elektrike, filtra, grykë, kokë golf, aliazh zink dhe aliazh magnezi vepra artizanale, etj

  · Machine bashkëpunon programimit software me shumë grupe të waveforms, wokring tavolinë rezervuara shtrihet I / O interface, me kakao programimit software për të realizuar kontrollin jig automatik, ekzaminimin CCD, etj

  · Mund të përputhen të gjitha llojet e kokës saldim lazer ose kokë dridhje saldim pasqyrë sipas kërkesës së klientit për të plotësuar nevojat e industrisë

  · Krahasohen me të gjitha llojet e fibrave optike makinë saldim

   Mënyra operacion stacioni i vetëm dhe katër lidhje bosht
   pushtet lazer 1000W / 2000w / 3000w / 4000w / 6000w
  (Gjatësi vale lazer) 1070nm

  Operativ diameter fiber bërthamë

  50 um, 100 um, 200 um

  (BPP)
  minimal rreze masiv (BPP)

  1.1 mm * Mrad (50 um)

   Stroke i tryezë pune

  X / P / Z aks, 600mm / 250mm / 250mm; customizable

  Saktësia përsëritur pozicionimin e secilit bosht

  ± 0,02 mm
   rradhës bosht

  (W boshti 360 gradë rrotullimit, rradhës jitter është 0.08mm, opsionale)

   Me qëllim vendndodhja

  (Drita e kuqe dhe me bosht të përbashkët të sistemit CCD vizion)

   dimensionet e përgjithshme

  (1700mmx1400mmx1750mm (standard))

  pesha pajisje

  1200KG (Rreth 1200KG)

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products