UV makinë prerja lazer për modul gjurmë gishtash

Përshkrim i shkurtër:

Të përshtatshme për FPC prodhuesit fleksibël bordit qark. Zbatueshme për prerjen e formave FPC, duke mbuluar dritare film, chip identifikimit gjurmë gishtash, telefon celular kamera modul, etj · markë e njohur ndërkombëtare e burimit të shtetit të ngurta ultraviolet lazer, me cilësi të lartë rreze lazer, vend të vogël duke u përqëndruar lazer, pushtet lazer shpërndarë në mënyrë të barabartë, më pak ngrohje efekti, hendeku të vogël prerje dhe të lartë prerja cilësi · importuar saktësi të lartë, të ulët skaner drift galvanometric dhe lente precisive telecentric janë të ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të përshtatshme për FPC prodhuesit fleksibël bordit qark. Zbatueshme për prerjen e formave FPC, duke mbuluar dritare film, chip identifikimit gjurmë gishtash, telefon celular kamera modul, etj

  · Markë e njohur ndërkombëtare e burimit të shtetit të ngurta ultraviolet lazer, me cilësi të lartë rreze lazer, vend të vogël duke u përqëndruar lazer, pushtet lazer shpërndarë në mënyrë të barabartë, efekt më pak nxehtësi, hendeku të vogël e prerjes dhe cilësi të lartë prerje

  · Saktësi Importuar të lartë, të ulët drift galvanometric skaner dhe telecentric precisive lente janë përdorur për prerjen e shpejtë duke ruajtur saktësi të lartë në shkallë mikron

  · Designed me saktësi të lartë dhe stabilitet të mirë të trupit të makinës mermeri natyror

  · Mbyllur plotësisht platformë linear motor pajisur me saktësi të lartë bezdisshëm sundimtar për të kontrolluar lak të plotë të mbyllur, të bëjë saktësinë sigurt të lartë dhe shpejtësi të lartë

  · Me platformë automatike heqjen up-down, përparësi të pakrahasueshme në duke u fokusuar dhe prerje gjysmë

  · Plotësisht auto-Pozicionimi nga sistemi lartë CCD precisive, nuk ka nevojë për ndërhyrje manuale, një regjim kyç të kontrollit, duke përmirësuar në masë të madhe e efikasitetit të prodhimit

  · Easy trajtuar vizatim përpunimin: importit të drejtpërdrejtë formatin standard të DXF ose Gerber

  Jo.

   artikull

  Të dhënat teknike

   vërejtje

  1

   model GSC-UV4535-10W  

  2

  gjatësi vale

  355nm

   

  3

  fuqia Laser

  10W

  10W-18W (fakultative)

  4

   spot Focal

  20um

   

  5

  Max. madhësia e punës

  450mm x 350mm

   

  6

   Max. trashësia 1mm (Depands në materialet)

  7

   Max. shpejtësia e punës

  1000mm / s

   

  8

   saktësi pozicionimi

  3um ±

   

  9

  rivendosjes Saktësi

  1um ±

   

  10

  Saktësia e përgjithshme machining

  ± 20um

   

  11

  varg skanimi 50mm x 50mm (Vendosjen nga kërkesat)

  12

  format mbështetje

  DXF / Gerber

   

  13

   Voltage & Power

  AC220V / 2KW; AC380V / 6kW

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products