UV Laser prerja makine

Përshkrim i shkurtër:

Të përshtatshme për FPC prodhuesit fleksibël bordit qark. Zbatueshme për prerjen e formave FPC, paste ose mali pllaka PCB, shpimit dhe duke mbuluar dritaret, chip identifikues gjurmë gishtash, Kartelë memorje, bordi kartë TF, telefon celular modul kamera, etj · markë e njohur ndërkombëtare e burimit të ngurta shtetëror ultravjollcë lazer, lazer me cilësi të lartë trare, e vogël duke u fokusuar spot lazer, pushtet lazer të shpërndara në mënyrë të barabartë, më pak efekt të ngrohjes, hendeku të vogël e prerjes dhe cilësi të lartë prerje · saktësi importuar të lartë, të ulët d ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të përshtatshme për FPC prodhuesit fleksibël bordit qark. Zbatueshme për prerjen e formave FPC, paste ose mali pllaka PCB, shpimit dhe duke mbuluar dritaret, chip identifikues gjurmë gishtash, Kartelë memorje, bordi kartë TF, telefon celular modul kamera, etj

  · Markë e njohur ndërkombëtare e burimit të shtetit të ngurta ultraviolet lazer, me cilësi të lartë rreze lazer, vend të vogël duke u përqëndruar lazer, pushtet lazer shpërndarë në mënyrë të barabartë, efekt më pak nxehtësi, hendeku të vogël e prerjes dhe cilësi të lartë prerje

  · Saktësi Importuar të lartë, të ulët drift galvanometric skaner dhe telecentric precisive lente janë përdorur për prerjen e shpejtë duke ruajtur saktësi të lartë në shkallë mikron

  · Designed me saktësi të lartë dhe stabilitet të mirë të trupit të makinës mermeri natyror

  · Mbyllur plotësisht platformë linear motor pajisur me saktësi të lartë bezdisshëm sundimtar për të kontrolluar lak të plotë të mbyllur, të bëjë saktësinë sigurt të lartë dhe shpejtësi të lartë

  · Madhësia Large prerja, një pozicionimi të përfunduar çdo prerje, operacion i lehtë, efikasitet të lartë

  · Plotësisht auto-Pozicionimi nga sistemi lartë CCD precisive, nuk ka nevojë për ndërhyrje manuale, një regjim kyç të kontrollit, duke përmirësuar në masë të madhe e efikasitetit të prodhimit

  1. Easy përpunimit të trajtuar vizatim: të drejtpërdrejtë format standarde importi i DXF ose Gerber

  Jo.

   artikull

   Të dhënat teknike

  vërejtje

  1

   model GSC-FPC5045-15W  

  2

  gjatësi vale 355nm  

  3

  fuqia Laser

  15W

  10W-18W Optional

  4

  spot Focal 20um  

  5

  Max. madhësia e punës 500mmx450mm (tabela dyfishtë)  

  6

   Max. trashësia 1.2mm (Depands në materialet)

  7

   Max. shpejtësia e punës 800mm / s  

  8

   saktësi pozicionimi 3um ±  

  9

   rivendosjes Saktësi 1um ±  

  10

   Saktësia e përgjithshme machining ± 20um  

  11

  varg skanimi 50mm x 50mm (Vendosjen nga kërkesat)

  12

   format mbështetje DXF / Gerber  

  13

   Voltage & Power AC220V / 2KW; AC380V / 6kW  

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products