Контактирајте не

Dongguan Glorystar Ласерски Техника копродукции, Ltd

адреса

Jingyi патот, Niushan Меѓународниот индустриска зона,

Исток округ, Dongguan, Кина 523128

Е-пошта

телефон

Тел: 0086-769-21682791

Факс: 0086-769-21683762

Whatsapp: 13631703966

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?