Fiber lazer shënuar makinë

Përshkrim i shkurtër:

Sistemi lazer Fiber do të mund të aplikohet në fushat që kanë nevojë për kërkesat hight e smoothness dhe saktësi, për shkak të characterisitics saj të mënyrë më të mirë dhe stabilitet të lartë. përdorur gjerësisht për elektronike IC, komponentet, pajisje mjekësore, syzet dhe orë, kartave IC, sipërfaqe plastike, i ndërgjegjshëm sanitare, bojë në sipërfaqe, etj Features: 1. kosto të ulët të përpunimit; 2. lehtë për të identifikuar produktet tona, për të arritur qëllimin e logos së sigurisë; 3. metoda të avancuara të përpunimit të lazer, saktësi të lartë 4. zhurmë të ulët nga mac ...


 • Supplyability: 5000 copë në vit
 • Pagesës: L / C, T / T
 • Port: Shenzhen PORT
 • Çertifikatat: CE, SGS, ISO
 • Markë: Glorystar
 • Vendi: Dongguan
 • Paketimi: paketuara në kuti kartoni
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sistemi lazer Fiber do të mund të aplikohet në fushat që kanë nevojë për kërkesat hight e smoothness dhe saktësi, për shkak të characterisitics saj të mënyrë më të mirë dhe stabilitet të lartë. përdorur gjerësisht për elektronike IC, komponentet, pajisje mjekësore, syzet dhe orë, kartave IC, sipërfaqe plastike, i ndërgjegjshëm sanitare, pikturuar në sipërfaqe, etj

  Features:

  1. kosto të ulët të përpunimit;

  2. lehtë për të identifikuar produktet tona, për të arritur qëllimin e logos së sigurisë;

  3. metoda të avancuara të përpunimit të lazer, saktësi të lartë

  4. Zhurmë të ulët nga përpunimi makinë

  5. Asnjë pjesë harxhuese, me kosto të ulët të makinës drejtimin dhe mirëmbajtjen

  6. Ecuria e qëndrueshme makinë për funksionimin afatgjatë

  model

  GL-FB20M

  GL-FB30M

   type Laser

  PULSE / MOPA

  gjatësi vale

  1064nm

  fuqia Laser

  20W

  30W

  cilësi Beam

  ² <1.5

  Shënimi shpejtësi

  ≤7000mm / s

  Zona e shënuar

  50mm × 50mm -300mm × 300mm

  Shënimi width

  0.03mm

  charactar minimale

  0.5mm

  përsëritshmëria

  ± 0,01

  ftohjes Modaliteti

  kondicionim

   

  Win XP / Win 7 32bit

  Mjedisi operimit të sistemit
  kërkesa të energjisë

  220V / 20A / 50Hz

  Fuqia totale

  800W

  New Size

  740mm * 1150mm * 1500mm

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products